Hotel Páv (Praha - Nové Město)

ubytování v historickém centru

BEST WESTERN Hotel Páv je umístěný na Starém Městě v historicky cenné a mimořádně klidné lokalitě Prahy. Všechny památky, historické objekty, zajímavá místa, ale i obchodní a kongresová centra jsou odtud snadno dostupná. V blízkosti hotelu je řada obchodů, barů a restaurací.

tel:
+420 221 502 111
fax:
+420 221 502 223
e-mail:
reception@hotel-pav.cz
skype:
best_western_hotel_pav_prague
web:
www.hotel-pav.cz
facebook:
https://www.facebook.com/HotelPAV
googleplus:
https://plus.google.com/HotelPav
  • Křemencova 1250/13
  • Praha - Nové Město
  • 110 00
  • Stanice metra – trasa B "Karlovo náměstí" nebo "Národní", tramvaj "Národní třída" linky 6, 9, 18, 21, a přímá linka na Pražský Hrad – tramvaj číslo 22
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

BEST WESTERN Hotel Páv se nachází na Starém Městě a umožňuje tím snadný a rychlý vstup do historických částí Prahy a jejich nevýznamnějších pamětihodností. Tradice hotelu sahá do roku 1806, kdy byl nazýván "U tří kosů". Z té doby se také dochovalo originální znamení umístěné nad hlavním vchodem do hotelu.

Národní divadlo a palác Žofín jsou dostupné pěší chůzí v dosahu do 2 minut od hotelu.

BEST WESTERN Hotel Páv byl kompletně zrekonstruován v březnu roku 2007. Všechny prostorné a elegantně zařízené pokoje (celkově 89) jsou vybaveny sejfem, trezorem, LCD televizorem, bezplatným WIFI připojením na internet a na vyžádání jsou zdarma k dispozici kávovary nebo žehlička.

Hotel je v přímém sousedství pivovaru U FLEKŮ, který svou tradicí sahá až do roku 1499.

V přízemí hotelu BEST WESTERN HOTELU PÁV se nachází útulný a příjemný lobby bar denně otevřený do půlnoci. S potěšením Vám nabídneme široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů rovněž tak jako koktejlů. BEST WESTERN Hotel Páv nabízí moderní a nově zařízenou konferenční místnost s maximální kapacitou do 50 osob při divadelním uspořádání.

BEST WESTERN Hotel Páv je hrdým členem české hotelové společnosti Small Charming Hotels.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce